Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika

 

   
 

 

 

 

       

     

O szkole

 

Nasza szkoła znajduje się w miejscowości leżącej nad Dunajcem. Powstała prawdopodobnie w roku 1875, zatem ma długą historię...

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

 

   

       

                    

    

     

Noc w szkole

 

 

6 października większość uczniów z klas od IV do VII wzięła udział w innowacji pedagogicznej, która nosił tytuł „Planszowisko – noc w szkole”. Uczestnicy wraz z opiekunami (p. dyrektor Jadwigą Tenderą, p. Teresą Ziółkowską, p. Iwoną Sumarą-Dul, p. A. Oszust i p. Katarzyną Piórkowską) spotkali się o godz. 19.00 w szkole. Zaczęliśmy od przygotowania miejsc do spania. Naszą "sypialnią" była sala multimedialna.   

Poprzez wspólne przeżywanie razem z podopiecznymi tej „przygody” nauczyciele realizowali postawione sobie cele. Dzieci uczyły się samodzielności i odpowiedzialności (w pobliżu nie czuwali rodzice!). Dzieciaki miały możliwość poznać inne, niż na co dzień formy spędzania wolnego czasu i być współorganizatorami naprawdę dobrej zabawy. Taka noc w szkole, to doskonała sposobność do lepszego poznania uczniów, a dla nich okazja do większej integracji, przełamywania barier i umacniania więzi. Atmosfera zabawy, akceptacji, życzliwości, która towarzyszyła tej imprezie na pewno pozwoliła uczniom polubić szkołę, a przejście wieczorem po szkolnych korytarzach w domowych kapciach i pidżamach pomogło traktować szkołę, jak drugi dom.

Atrakcje „Nocy w szkole”:

 -  wspólne przygotowywanie przysmaków (kanapki, gofry)     
- szkolna gra terenowa                              
- zabawy integracyjne  
- planszowisko               
- karaoke           
- pidżama party „Just Dance”  
-  seans filmowy w sali multimedialnej

Serdecznie dziękujemy niezawodnym Rodzicom, którzy zaopatrzyli dzieciaki w mnóstwo pyszności.

 

 
  SimpleViewer Gallery
SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash