Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika

 

   
 

 

 

 

       

     

O szkole

 

Nasza szkoła znajduje się w miejscowości leżącej nad Dunajcem. Powstała prawdopodobnie w roku 1875, zatem ma długą historię...

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

 

   

       

                    

    

     

Dzień otwarty, mili goście w naszej szkole

 

 

21 marca  zorganizowaliśmy dzień otwarty pod hasłem „Witaj wiosnę razem z nami”. Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy dzieci z naszej okolicy oraz wszystkich przedszkolaków i uczniów klas 1-3. Uczniowie starszych klas wraz z nauczycielami przygotowali dla nich liczne rozrywki i zabawy z nagrodami.

Na naszych milusińskich w kolejno odwiedzanych salach czekało wiele atrakcji: TĘCZOWE ZABAWY; ZGADYWANKI, RYMOWANKI; ANGIELSKI Z HUMOREM; SPRAWNE RĄCZKI; BAJKI I BAJECZKI Z FILMU I KSIĄŻECZKI; IGRZYSKA MALUCHA; YOU CAN DANCE. W każdej sali dzieci zdobywały punkciki-naklejki, uzyskanie trzech punktów gwarantowało nagrodę. Zabawa cieszyła się wielkim powodzeniem wśród dzieci, wyzwalając ich ciekawość, kreatywność, budząc ducha rywalizacji. Młodszym dzieciom pomagali uczniowie klas starszych przebrani za bajkowe postaci. Wszyscy mogli także posilić się zdrowym jabłkiem lub skorzystać ze słodkiego poczęstunku i napojów.

 
  SimpleViewer Gallery
SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash