Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika

 

   
 

 

 

 

       

     

O szkole

 

Nasza szkoła znajduje się w miejscowości leżącej nad Dunajcem. Powstała prawdopodobnie w roku 1875, zatem ma długą historię...

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

 

   

       

                    

    

     

22 listopada 2011 r.

Zabawa andrzejkowa

 

 

 

 

Dnia 22 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa połączona z konkursem na najlepszy kostium halloweenowy. Na początku, ok. godz.16:00 uczniowie, biorący udział w konkursie strojów, zajęci byli przygotowaniami  do rywalizacji. Nim pojawili się na wybiegu, Agata Teterus i Ewelina Wzorek z kl.6 oraz Paulina Radzik z kl.5 przedstawiły krótką historię zwyczajów halloweenowych.

Następnie rozpoczął się pokaz, który oceniło jury w składzie p. J. Tendera, p. A. Kleszcz, p. M. Grzegórzek. Uczniowie przedstawili się w kolejności klas. Po prezentacji jury udało się na obrady, po których zakończeniu ogłosiło wyniki.

1 miejsce: A. Bator  kl.6

2 miejsce: D. Grzesiak  kl.5

3 miejsce: A. Kiełbasa  kl.5

E. Wojciechowska – wyróżnienie

R. Gubernat – wyróżnienie

Laureaci  otrzymali z rąk p. S. Kuty, organizatorki konkursu, nagrody oraz dyplomy. Później na dobre rozpoczęła się dyskoteka, która zakończyła się o godz. 19:00. Imprezę można udać za udaną. Wartym podkreślenia jest pomysł uczniów na konkurs zaangażowanie pani od angielskiego w jego realizację.

W galerii również zabawa andrzejkowa klas młodszych.

Sprawozdawca: Bartłomiej Gajdur klasa VI

 
  SimpleViewer Gallery
SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash