Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika

 

   
 

 

 

 

       

     

O szkole

 

Nasza szkoła znajduje się w miejscowości leżącej nad Dunajcem. Powstała prawdopodobnie w roku 1875, zatem ma długą historię...

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

 

   

       

                    

    

     

30 stycznia 2012 r.

Spektakl pt. ,,Mity reaktywacja"

 

 

 

 

Dnia 30.01.2012 r. w Państwowej Szkole Zawodowej w Tarnowie odbył się spektakl pt. ,,Mity reaktywacja".

Około godziny 7:45, mimo że na dworze temperatura sięgała – 30 stopni Celcjusza, wszyscy uczniowie z klas 4-6 oraz nasi opiekunowie: M. Grzegórzek, A. Kleszcz i T. Ziółkowska zebrali się w budynku szkolnym.

Następnie zgraną grupą wsiedliśmy do autobusu, po czym ruszyliśmy. Po 20 minutach byliśmy na miejscu. Później udaliśmy się do auli, by jeż zasiąść na swoich miejscach. Po upływie 10 minut światła zgasły i zaczęło się przedstawienie, w którym mieli wystąpić aktorzy z Teatru Współczesnego z Krakowa. Każdy uczeń oglądał sztukę z pełnym zaciekawieniem. Po półtorej godziny, gdy występ zmierzał ku końcowi, aktorzy wyszli na scenę i zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Około godziny 10:20 byliśmy już w szkole. Na polu było zimno, więc zmarzliśmy, czego wynikiem było zaproszenie nas na ciepłą herbatę przez Pana M. Grzegórzka, po czym uczniowie rozeszli się do klas na lekcje. Wycieczka była udana i wszyscy byli zadowoleni.

 

Sprawozdawca: Szymon Moskal i klasa VI