Konkurs recytatorski w klasach I-III
Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego
z twórczości Juliana Tuwima dla uczniów z klas I-III

7 grudnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „Julian Tuwim dzieciom”. Poziom recytacji był bardzo wysoki – uczniowie często zadziwiali doskonałym opanowaniem pamięciowym długich tekstów oraz ciekawą, nierzadko bardzo dojrzałą interpretacją wierszy. Jury w składzie: pani Jadwiga Tendera, pani Katarzyna Piórkowska i pan dyrektor Marcin Gajdur stanęło przed nie lada wyzwaniem, by wybrać najlepszych recytatorów.
W kategorii klas I-III kolejne miejsca zajęli:
I miejsce: Dominik Bator
II miejsce: Marcin Gawin
III miejsce: Alan Strojny
Jury wyróżniło także:
Artura Piotrowskiego z kl. I
Jana Zauchę z kl. II
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy.
About the Author

You may also like these

Skip to content