Mistrzostwa Gminy Wierzchosławice w tenisie stołowym
Mistrzostwa Gminy Wierzchosławice
w tenisie stołowym 2022

Wielkim sukcesem zakończyły się dla nas mistrzostwa gminy w tenisie stołowym. W kategorii drużynowej zdobyliśmy 3 z 4 pierwszych miejsc. Zdecydowanie najlepsze były dziewczęta, zarówno starsze jak i młodsze. Również starsi chłopcy nie mieli sobie równych. W kategorii indywidualnej zdobyliśmy 10 z możliwych 16 miejsc premiowanych awansem do półfinału powiatowego. Pogromców nie znaleźli Anna Gawin, Smuszkiewicz Patrycja i Franciszek Gondek. Awans w pięknym stylu wywalczyli również: Migoń Łucja, Wardzała Wiktoria, Błachnio Izabela, Radzik Julia, Bibro Natalia, Chuchrowski Miłosz oraz Radzik Jakub. Gratulujemy sukcesu. Puchary dla najlepszych drużyn wręczył Pan Andrzej Mróz Wójt Gminy Wierzchosławice.
About the Author

You may also like these

Skip to content