Piknik rodzinny 2023
Piknik rodzinny na stadionie LKS “Dunajec”
w Mikołajowicach

W piękną, słoneczną niedzielę 11 czerwca społeczność Mikołajowic tłumnie zgromadziła się o 14.00 na stadionie. Odbył się wtedy, po latach pandemicznej przerwy, piknik zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Mikołajowicach.
Festyn rodzinny to wspaniała możliwość do wspólnej zabawy i chwil radości. Na tę okazję uczniowie naszej szkoły pod okiem nauczycieli przygotowali część artystyczną. Każda klasa pod opieką swojego wychowawcy przygotowała taniec. Klasy starsze VI-VIII zaprezentowały skecz muzyczny pt. “Wakacje”, a wszyscy uczniowie z klas od IV-VIII zatańczyli popularny taniec “Belgijkę”.
Kolejno dzieci młodsze oddały się zabawowemu szaleństwo wraz z Panią animatorką, a młodzież starsza uczestniczyła w konkurencjach sportowych. Podczas pikniku była możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej i skosztowania pysznych gofrów, pizz oraz nabycia ciast.
Pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom uczniów SP za zaangażowanie w przygotowanie pikniku, dziękujemy za zorganizowanie upominków na loterię fantową, upieczenie przepysznych ciast na kiermasz i przygotowanie sceny na występy.            
Podziękowania pragniemy skierować również pod adresem Pana starosty powiatu tarnowskiego Pana Jacka Hudymy, Panu Zbigniewowi Paprockiemu Dyrektorowi Generalnemu Grupy Azoty za przekazane nagrody i upominki na loterię fantową oraz Firmom Metalex i Ban-kor-bet z Mikołajowic.  
Moc podziękowań składamy Panu sołtysowi wsi Mikołajowice Panu Krzysztofowi Wiśniewskiemu i Radzie Sołeckiej za dofinansowanie festyny z funduszu sołeckiego.               
Serdeczne podziękowania należą się członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich Niezapominajki”
z Mikołajowic za przygotowaną słodką niespodziankę dla dzieci. 
Pragniemy też gorąco podziękować artystom, którzy swoimi występami umilili nasze spotkanie. Dziękujemy Panu Łukaszowi Skubiszowi – absolwentowi SP w Mikołajowicach za koncert muzyczny oraz chórowi męskiemu z Mikołajowic pod kierownictwem Pana Romualda Gębali za śpiew.
marzec 2024
PWŚCPSN
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kategorie wpisów:

About the Author

You may also like these

Skip to content