Szkoła Przyjaciół Kopernika
“Szkoła Przyjaciół Kopernika”

W ramach działań związanych z projektem “Szkoła Przyjaciół Kopernika” przygotowaliśmy relację z przedstawienia pt.”Rzecz o Koperniku”, które wraz z wychowawczynią przygotowali trzecioklasiści. Spektakl grany był trzy razy, za każdym razem dla innej publiczności (władze gminy, rodzice, dziadkowie, seniorzy, Koło Gospodyń Wiejskich “Niezapominajka”, społeczność szkolna). Ostatni raz zagrany został podczas obchodzonych w szkole “Urodzin Mikołaja Kopernika” 13.03.2023 r.

Oto film nagrany przez ucznia klasy VIII – Dominika Płaczka. To realizacja jednego z zadań Programu “Szkoła Przyjaciół Kopernika”. Film został zaprezentowany szkolnej społeczności 13.03.2023. podczas świętowania “Urodzin Kopernika”.

#ProgramSzkolaPrzyjaciolKopernika
#550rocznicaUrodzinKopernika
About the Author

You may also like these

Skip to content