Turniej Gier Językowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wierzchosławicach

Językowa Grywalizacja dla Szkolniaków – II miejsce w gminie

Drużyna z naszej szkoły wzięła udział w wydarzeniu edukacyjno-animacyjnym w ramach projektu „Dom słowa. Ojczysty w bibliotece”, realizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wierzchosławicach.
„Językowa grywalizacja dla Szkolniaków” to międzyszkolny turniej gier językowych. Wzięło w nim udział 5 drużyn ze wszystkich szkół podstawowych z Gminy Wierzchosławice. Do rundy finałowej doszły dwie drużyny z Łętowic i z Mikołajowic.
Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łętowicach. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Mikołajowicach, a trzecie miejsce pod względem punktów uzyskała Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Ostrowie.
Grywalizacja – to fantastyczny trening językowy i świetna zabawa!
Gratulujemy serdecznie naszym uczennicom Elizie Łazarek, Zuzannie Skubisz i Izabelli Błachnio, które tak rewelacyjnie reprezentowały naszą szkołę.