Uroczysta Gala w Urzędzie Marszałkowskim

Nasi uczniowie laureatami II edycji projektu
„Każde dziecko jest zdolne”

Za nami uroczyste podsumowanie II edycji projektu „Każde dziecko jest zdolne” oraz uhonorowanie uczniów i ich opiekunów edukacyjnych – laureatów projektowego konkursu. Spotkanie odbyło się w licznym gronie dzieci, nauczycieli oraz rodziców. Galę uświetnili swoją obecnością także przedstawiciele władz sejmiku Województwa Małopolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Miło nam poinformować, ze nasi uczniowie zostali laureatami w konkursie organizowanym przez MCDN:
W grupie uczniów klas 2-4
II miejsce zajął Jan Błachnio z kl. II
III miejsce zajął Filip Lekki z kl. III
Wyróżnienie otrzymał Dominik Bator z kl. III
W grupie uczniów klas 5-8
II miejsce zajęła Zuzanna Kasperek z kl VIII
Wyróżnienia otrzymały:
Kornelia Augustyn z kl. VIII oraz Zuzanna Skubisz z kl. V
W drugiej części gali uczestnicy wydarzenia wysłuchali wystąpienia motywacyjnego Jana Meli – podróżnika i działacza społecznego, który przekonywał, że „niemożliwe nie istnieje”. Uczestniczyli też aktywnie w pokazach naukowych Centrum Nauki Cogiteon.

Organizatorem wydarzenia było Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Wyrażamy też podziękowania opiekunom projektu paniom: Anecie Płaczek i Jadwidze Tenderze.