Uroczysta Gala w Urzędzie Marszałkowskim
Nasi uczniowie laureatami II edycji projektu
„Każde dziecko jest zdolne”

Za nami uroczyste podsumowanie II edycji projektu „Każde dziecko jest zdolne” oraz uhonorowanie uczniów i ich opiekunów edukacyjnych – laureatów projektowego konkursu. Spotkanie odbyło się w licznym gronie dzieci, nauczycieli oraz rodziców. Galę uświetnili swoją obecnością także przedstawiciele władz sejmiku Województwa Małopolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Miło nam poinformować, ze nasi uczniowie zostali laureatami w konkursie organizowanym przez MCDN:
W grupie uczniów klas 2-4
II miejsce zajął Jan Błachnio z kl. II
III miejsce zajął Filip Lekki z kl. III
Wyróżnienie otrzymał Dominik Bator z kl. III 
W grupie uczniów klas 5-8
II miejsce zajęła Zuzanna Kasperek z kl VIII
Wyróżnienia otrzymały: 
Kornelia Augustyn z kl. VIII oraz Zuzanna Skubisz z kl. V 
W drugiej części gali uczestnicy wydarzenia wysłuchali wystąpienia motywacyjnego Jana Meli – podróżnika i działacza społecznego, który przekonywał, że „niemożliwe nie istnieje”. Uczestniczyli też aktywnie w pokazach naukowych Centrum Nauki Cogiteon.

Organizatorem wydarzenia było Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Wyrażamy też podziękowania opiekunom projektu paniom: Anecie Płaczek i Jadwidze Tenderze.
marzec 2024
PWŚCPSN
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kategorie wpisów:

About the Author

You may also like these

Skip to content