Konkurs plastyczno-językowy “My picture dictionary”
Thanksgiving – Słownik obrazkowy

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie plastyczno-językowym pt. „Mój słownik obrazkowy” – „My picture dictionary” –  który kierowany jest do uczniów klas 0 – III.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu słownika obrazkowego w języku angielskim związanego ze Świętem Dziękczynienia – Thanksgiving. W słowniku powinna znaleźć się forma pisana słów wybranych przez ucznia oraz ich wizualizacja dowolną techniką i w dowolnej formie (książeczka, plakat, forma przestrzenna, itp.). To, jak uczniowie przedstawią słówka, zależy od nich. Nie używamy w pracach języka polskiego.
Najlepsze zostaną nagrodzone.

Na Wasze słowniki obrazkowe czekam do 22 listopada 2022 r.
Organizator konkursu: mgr Sylwia Siudut
About the Author

You may also like these

Skip to content