Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

  Społeczność Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Mikołajowicach 1 września uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2022/23.O 8.00 w kościele parafialnym Dyrektor szkoły, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie uczestniczyli w mszy świętej, którą celebrował ks. proboszcz Franciszek Cieśla. Po mszy świętej sztandar szkoły w uroczystym pochodzie zaprowadził zebranych do sali gimnastycznej, gdzie odbyło się uroczyste zainaugurowanie roku szkolnego przez Pana Dyrektora Marcina Gajdura. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za udział w tej uroczystości.

Życzymy powodzenia i sukcesów Naszym Drogim Uczniom, cierpliwości, kreatywności i wytrwałości Gronu Pedagogicznemu, a Szanownym Rodzicom samych powodów do dumy i radości.
About the Author

You may also like these

Skip to content